Pielęgnacja zieleni Poznań

Każdy chciałby czuć się komfortowo w otoczeniu swojego ogrodu, działki, osiedlowego zieleńca czy parku. Jednak w wielu przypadkach brak czasu, chęci, odpowiednich narzędzi, sprzętu oraz umiejętności ogrodniczych uniemożliwia cieszenie się pięknem zieleni.

Z pomocą przychodzi kadra naszych wyszkolonych pracowników, posiadających ogromne doświadczenie w tej dziedzinie i gwarantujących najwyższy poziom usług. Pielęgnacja zieleni w wykonaniu zespołu Alkom z Poznania obejmuje wiele różnorodnych usług.

Zajmujemy się projektowaniem oraz zakładaniem terenów zielonych wokół domów, osiedli, urzędów, szpitali, firm, instytucji, w parkach, zieleńcach łącznie z projektowaniem i budową systemów nawadniania. Pielęgnacja zieleni w przypadku firmy Alkom to usługi: koszenia trawników wraz z wywozem pokosu, aeracja, wertykulacja, nawożenie trawników, przycinanie krzewów, drzew, koron, przesadzanie drzew (włączając w to duże egzemplarze), karczowanie pni, zrąbkowanie gałęzi, odchwaszczanie, zbieranie liści, nawożenie i ochrona chemiczna roślin.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.