Odpady budowlane i pobudowlane Poznań

Firma komunalno-porządkowa Alkom zapewnia profesjonalny wywóz odpadów pobudowlanych. Działamy na zlecenie prywatnych osób zamieszkujących Poznań i okoliczne miejscowości oraz przedsiębiorstw działających w naszym regionie. Odpady pobudowlane i budowlane odbieramy w terminach dogodnych dla naszych klientów. Zawsze przedstawiamy im atrakcyjny cennik za tego typu usługi.

Jeśli jesteście Państwo w trakcie generalnego remontu mieszkania, budowy domu lub też zakończyliście wszelkie prace w tym zakresie, lecz upiększoną przestrzeń do życia zakłócają sterty gruzu, zniszczona glazura, regipsy, worki cementu, wełna mineralna, pustaki itp., powinniście skontaktować się z nami. Przy użyciu specjalistycznego sprzętu i odpowiednich kontenerów odbierzemy odpady budowlane i pobudowlane, zapewnimy ich wywóz spod prywatnych posesji, kamienic, bloków mieszkalnych i innych trudnodostępnych lokalizacji.

Aby ułatwić składowanie odpadów budowlanych, prowadzimy wynajem kontenerów na gruz, do których wrzucać można również resztki kafelek, płyt kartonowo-gipsowych, paneli itd. W naszej ofercie dostępne są kontenery o pojemności od 2 m3 do 6 m3, w których zmieszczą się odpady budowlane i pobudowlane zgromadzone podczas niewielkiego remontu, jak i inwestycji budowlanej realizowanej na ogromną skalę.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą usług komunalno-porządkowych. Jesteśmy po to, aby pomóc uporządkować Państwa przestrzeń do życia.