Wywóz starych mebli, dużych odpadów Poznań

Wywożenie dużych odpadów – starych mebli, zniszczonych dywanów, zapadniętych kanap itd. nastręcza sporo problemów. Często tego typu odpady nie mieszczą się w standardowych kontenerach i śmietnikach. Jednak ich pozostawienie w nieodpowiednim miejscu lub też porzucenie w lesie, może mieć negatywne konsekwencje.

Firma Alkom z Poznania oferuje rozwiązanie tego typu problemów i legalny wywóz odpadów wielkogabarytowych. Jeśli chcesz pozbyć się zbędnych rzeczy, ale przy tym nie ryzykować otrzymania mandatu za zaśmiecanie, skorzystaj z usług Alkom.

Zapewniamy wywóz gabarytów na terenie Poznania oraz w sąsiednich miejscowościach. Jesteśmy przygotowani na wywóz dużych odpadów zarówno pod względem zaplecza technicznego, jak i logistyki.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące wywozu odpadów wielkogabarytowych. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie i mailowo.

Zapewniamy dogodne terminy realizacji zleceń oraz konkurencyjne ceny. Już dziś skorzystaj z naszych usług i nie przejmuj się tym, co zostało po remoncie domu/mieszkania.