Sprzątanie hal i pomieszczeń biurowych Poznań

Uporządkowane i czyste biuro wpływa pozytywnie na wizerunek firmy. Bałagan i brud budzi zaś u klientów niepewność, przez co może wpłynąć na znaczący spadek zainteresowania ofertą przedsiębiorstwa. Nie warto ryzykować utraty klientów. Lepiej zlecić sprzątanie pomieszczeń firmowych profesjonalistom – firmie Alkom z Poznania.
W zakres usług wykonywanych przez nas wchodzi m.in. sprzątanie biur i hal na terenie Poznania oraz okolicznych miejscowości, a także utrzymanie czystości w innego typu pomieszczeniach zaliczanych do strefy przemysłowej. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami czyszczącymi oraz skutecznymi detergentami, dzięki czemu sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz hal odbywa się bardzo sprawnie, nie tracąc przy tym na jakości.
Zaletą współpracy z naszą firmą jest umiejętność dostosowania godzin pracy do wymagań klienta zamawiającego usługę. Sprzątanie hal, biur na terenie Poznania i okolic odbywa się w najbardziej dogodnym dla niego czasie np. w godzinach wieczornych oraz nocnych.
Zakres usług obejmuje wszelkie prace dotyczące utrzymania czystości wewnątrz pomieszczeń, czyli:

  • odkurzanie i mycie podłóg,
  • czyszczenie mebli oraz sprzętu,
  • sprzątanie łazienek (mycie urządzeń sanitarnych, uzupełnianie środków higieny).

Oferujemy także inne usługi związane ze sprzątaniem pomieszczeń w firmie po indywidualnym uzgodnieniu.
Dzięki regularności tych działań w Państwa firmie zapanuje przyjemna atmosfera zachęcająca do efektywnej pracy i udanych rozmów biznesowych. Zaufały nam już instytucje państwowe, placówki oświatowe, medyczne, handlowo-usługowe, hotele, przedsiębiorstwa produkcyjne oraz osoby prywatne.
Dołączcie do grona zadowolonych klientów Alkom!