Usuwanie skutków zimy

Nagłe i niespodziewane ataki zimy mogą skutecznie uprzykrzyć życie. Zawieje śnieżne niejednokrotnie uniemożliwiają poruszanie się po drogach i chodnikach. Usuwanie skutków zimy w dużych miasta jak Poznań jest zawsze wyzwaniem dla służb porządkowych.
Aby nie musieli już Państwo oczekiwać na odśnieżenie osiedlowej uliczki lub usunięcie sopli lodu z dachu firmowego budynku, zachęcamy do skorzystania z usług firmy Alkom z Poznania. Usuwanie skutków zimy realizowane przez pracowników firmy to szereg działań ułatwiających normalne funkcjonowanie po intensywnych i długotrwałych opadach śniegu oraz po wystąpieniu mrozów.

Usuwanie skutków zimy prowadzone przez firmę Alkom odbywa się często przy użyciu sprzętu mechanicznego, którego zastosowanie pozwala znacznie skrócić czas przeznaczony na odśnieżanie, udrażnianie przejść, przejazdów, chodników, dróg dojazdowych do osiedli, prywatnych posesji, schodów zewnętrznych, stref wejść oraz dostaw. Zajmujemy się również zabezpieczaniem drzew i krzewów przed niekorzystnym działaniem mrozu oraz śniegu.

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą.