Odkurzanie

Firma Alkom z Poznania od wielu lat zajmuje się sprzątaniem i czyszczeniem małych oraz wielkometrażowych pomieszczeń. Odkurzanie różnego rodzaju powierzchni to jedna z usług świadczonych przez nasze przedsiębiorstwo.

Oferujemy odkurzanie dywanów, posadzek, wykładzin, paneli, płytek ceramicznych z nagromadzonego piasku, kurzu i innego rodzaju zanieczyszczeń. Tego typu prace są wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników, mających do dyspozycji maszyny, urządzenia, preparaty, które pozwalają jak najlepiej zadbać o aspekt wizualny czyszczonych powierzchni, ale także odpowiednio je zabezpieczyć przed uszkodzeniami.

Odkurzanie jest najszybszym i najefektywniejszym sposobem, aby wyczyścić różnego typu powierzchnie z brudu, a tym samym wprowadzić do pomieszczenia świeżość. Z firmą Alkom takie działania przebiegną sprawnie i bez najmniejszych problemów.

Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia zakresu prac, jakie mają zostać przeprowadzone we wskazanym przez Państwa miejscu. Zapewniamy dogodne terminy realizacji zleceń.