Tel/Fax: 61 22 47 100 | Mail: biuro@alkom.pl
Follow us:

Myjki, które oferujemy są innowacyjnym sprzętem o wysokiej jakości, o czym świadczy Złoty Medal na Międzynarodowych Targach Techniki Komunalnej Komtechnika 2014 w Poznaniu.

 

Mycie pojemników na odpady komunalne, segregowane i mieszane odbywa się w trakcie ich odbioru z posesji klienta. Kontenery są poddawane dokładnemu czyszczeniu od wewnątrz i zewnętrz. Aby mycie pojemników było w pełni efektywne i dokładne, stosujemy wysokowydajne myjki z dyszami ciśnieniowymi.

Myjka zbudowana jest z części renomowanych marek, takich jak silniki marki Honda, pompy wodne marki Interpomp. Dzięki akcesoriom i podzespołom ww. producentów, mycie pojemników oraz ich dezynfekcja przebiega sprawnie, a samo urządzenie czyszczące działa niezawodnie.

Koszty mycia i dezynfekcji są zależne od wielkości kontenerów. Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej szczegółowych informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zasadność mycia pojemników reguluje ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach z dnia 1 lipca 2011 r. (art. 4 ust. 2 pkt 2).