Wywóz śmieci

W gamie usług oferowanych przez profesjonalną firmę Alkom znajduje się także szeroko rozumiany wywóz śmieci z terenu miasta Poznania oraz pobliskich miejscowości w Wielkopolsce. Zajmujemy się wywozem odpadów komunalnych, segregowanych i zmieszanych, odpadów zielonych, poremontowych, wielkogabarytowych oraz nieczystości płynnych.
W dziedzinie wywozu śmieci posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie. Dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów wyspecjalizowanych do odbioru śmieci oraz kontenerami o zróżnicowanych rozmiarach. Tym, co wyróżnia naszą ofertę wśród innych, jest ponadprzeciętna dbałość o ich czystość. Do mycia pojemników na śmieci stosujemy wysokowydajne myjki, za co otrzymaliśmy Złoty Medal na Międzynarodowych Targach Komtechnika 2014. Dla Państwa (jako usługobiorcy) oznacza to czysty kontener na śmieci, który nie emituje przykrego zapachu.
Priorytetami są dla nas zadowolenie klienta, a do tego troska o środowisko naturalne. Korzystając z usług Alkom, zyskujecie pewność, że wyprodukowane odpady zostaną poddane profesjonalnemu recyklingowi oraz utylizacji. Naszą działalność dostosowujemy do przepisów obowiązującego prawa. Potwierdzeniem tego są uzyskane przez Alkom certyfikaty i atesty jakości.
Wywóz śmieci oraz wszystkie pozostałe usługi oferujemy w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy, że śmieci będą odbierane z posesji wystarczająco często i regularnie, nie będąc już uciążliwymi dla mieszkańców. Zachęcamy do obejrzenia pełnej oferty usług Alkom!