Wywóz odpadów komunalnych Poznań

Poszukują Państwo zaufanej firmy, która będzie odbierać odpady komunalne systematycznie i szybko? Zachęcamy do skontaktowania się z przedsiębiorstwem Alkom oferującym szeroki zakres usług porządkowych, m.in. odbiór i wywóz odpadów komunalnych na terenie Poznania oraz w okolicznych miejscowościach.
Nasza oferta jest skierowana do klientów indywidualnych oraz małych i dużych firm, a także instytucji chcących jak najlepiej zadbać o porządek w swoim otoczeniu – pozbyć się różnego typu odpadków, nieczystości, usunąć odpady komunalne. Wywóz odpadów komunalnych odbywa się przy wykorzystaniu specjalistycznych, niezawodnych, bez względu na nawet najbardziej wymagające warunki pogodowe, pojazdów oraz kontenerów i pojemników o zróżnicowanej pojemności.
W jak największym stopniu dopasowujemy jakość usług do potrzeb Klientów. Zawsze gwarantujemy korzystne cenniki oraz terminowy i systematyczny wywóz odpadów komunalnych. Już nie muszą się Państwo martwić tym, że worki z odpadami przez wiele dni będą szpecić podjazd pod domem lub też firmą.
W celu ustalenia szczegółów lub zadania pytań dotyczących naszej oferty, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.
Zachęcamy również do sprawdzenia harmonogramu odbioru i wywozu odpadów – zmieszanych oraz segregowanych: papieru, tworzyw sztucznych, szkła, zielonych (liści, trawy) oraz problemowych w miejscu Państwa zamieszkania. W trakcie odbioru odpadów komunalnych wykonujemy również mycie pojemników. Koszt tego typu usługi jest zróżnicowany w zależności od ich wielkości.