Asenizacja i usługi asenizacyjne

Czy są Państwo zainteresowani usługami, gdzie bardzo ważna jest szybkość, dokładność, precyzja działania, profesjonalny sprzęt oraz doświadczenie wykwalifikowanej kadry pracowników? Jeśli tak, to zachęcamy do skorzystania z pomocy firmy Alkom, która już od wielu lat prowadzi różnego typu prace porządkowe w Poznaniu oraz w innych miastach naszego regionu. Wśród nich można wymienić usługi asenizacyjne.

Usługi asenizacyjne kierujemy do małych i dużych firm oraz osób prywatnych. Odbieramy i wywozimy nieczystości stałe oraz płynne pozyskiwane z wszelkiego rodzaju zbiorników. Przyjmujemy jednorazowe zlecenia oraz jesteśmy gotowi podjąć stałą, długoterminową współpracę z firmami, jak i osobami prywatnymi, dla których ważne jest fachowe podejście.

Dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzętu, asenizacja przebiega sprawnie i bezpiecznie. Nie ma ryzyka, że odpady wydobywane z różnego typu zbiorników zanieczyszczą teren, na którym ww. czynności wykonują nasi doświadczeni pracownicy. Usługi asenizacyjne są wskazane również wtedy, kiedy konieczne okazuje się być udrożnienie czy też oczyszczenie systemu kanalizacyjnego.

Zapewniamy wysoką jakość usług, dogodne terminy realizacji zleceń, które nie kolidują z pracą przedsiębiorstwa oraz konkurencyjny cennik.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia szczegółów usług asenizacyjnych prowadzonych na terenach prywatnych oraz firmowych posesjach. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.