Koszenie trawy Poznań

Firma Alkom przedstawia bardzo atrakcyjną ofertę koszenia trawy wraz z wywozem pokosu. Tego typu prace są prowadzone na terenie Poznania i okolic. Usługa jest skierowana do klientów indywidualnych oraz komercyjnych. Wykonujemy koszenie trawy także na zlecenie dużych firm i instytucji, chcących zadbać o otoczenie swych siedzib. Nasz wykwalifikowany personel przy użyciu wysokiej jakości niezawodnego sprzętu precyzyjnie wykosi zarówno duży teren, jak i mniejsze przydomowe trawniki. Koszenie trawy przez firmę Alkom z Poznania to gwarancja zadowolenia z efektów pracy.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów. Nasz wykwalifikowany personel zawsze dobierze optymalne rozwiązania i metody dopasowane do potrzeb wyrażanych przez klientów. Gwarantujemy solidność, rzetelność i terminowość.

Koszenie trawy wraz z wywozem pokosu wykonujemy w sezonie wiosenno-letnim. Po tym okresie również możemy zadbać o wygląd trawnika i przygotować go odpowiednio na zimowe mrozy, aby na przełomie marca, kwietnia znów prezentował się efektownie. Zachęcamy do zapoznania się resztą naszej oferty.