Wywóz gałęzi Poznań

Czy hałdy ziemi oraz gałęzie drzew i krzewów szpecą podjazd do Państwa posesji lub też niepotrzebnie zajmują dużą powierzchnię terenu przedsiębiorstwa? Czy chcą się ich Państwo pozbyć szybko, ale w taki sposób, który nie będzie wiązał się z ryzykiem otrzymania mandatu, np. za wywóz gałęzi i ziemi do lasu?
W takiej sytuacji warto skorzystać z profesjonalnej pomocy firmy świadczącej usługi komunalno-porządkowe, której przez kilkadziesiąt lat działalności zaufało wielu klientów.

Przedsiębiorstwo Alkom z Poznania oferuje wywóz ziemi i gałęzi. Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz kadrą pracowników, którzy poradzą sobie z każdym zadaniem. Kierujemy naszą ofertę do klientów indywidualnych, firm czy instytucji, które po przeprowadzeniu prac porządkowych, chcą zadbać o swoje otoczenie w taki sposób, aby było swoistego rodzaju wizytówką.

Zapewniamy wywóz ziemi i gałęzi w wyznaczone w tym celu miejsca. Jesteśmy w stanie odebrać ziemię i gałęzie od Klientów zamieszkujących Poznań oraz sąsiednie miejscowości. Wykonujemy jednorazowe zlecenia, ale również jesteśmy w stanie podjąć się długotrwałej współpracy. Wywozimy gałęzie i ziemię w kontenerach o zróżnicowanych pojemnościach – 2,3, 6 m3.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, jeśli są Państwo zainteresowani konkurencyjnymi cenami za wywóz gałęzi i ziemi. Zapewniamy nieodległe, dogodne terminy realizacji zleceń, które nie kolidują z prywatnymi planami naszych Klientów.