Oferujemy przyjęcie odpadów z terenu Miasta Poznania w cenie :

– Odpady Wielkogabarytowe – 150 PLN netto za tonę

– Tworzywa Sztuczne – 250 PLN netto za tonę

Wywóz odpadów wielkogabaratowych i gabarytów

Zniszczone meble, zużyte opony, sprzęty gospodarstwa domowego sprawiają problemy z utylizacją, ponieważ nie mieszczą się w standardowych koszach na śmieci. Jeśli szukają Państwo firmy, która realizuje tanio wywóz odpadów wielkogabarytowych, zdajcie się na Alkom!

Wywóz gabarytów oferujemy osobom prywatnym oraz przedsiębiorstwom. Zajmiemy się utylizacją wszelkiego rodzaju odpadów o dużych rozmiarach (meble, urządzenia sanitarne, wyposażenie wnętrz, zepsute sprzęty RTV i AGD, dywany, etc.). W miarę możliwości poddajemy je recyklingowi, aby surowce z jakich zostały wykonane, mogły wrócić do obiegu. W ramach tej usługi odbierzemy od Państwa odpady wielkogabarytowe, a następnie specjalnie przystosowanym do tego celu pojazdem przewieziemy je do miejsca utylizacji. Oferujemy także dostarczenie kontenerów o zróżnicowanej pojemności oraz ich odbiór w umówionym terminie.

Świadcząc usługi wywozu gabarytów, troszczymy się o środowisko naturalne i przeciwdziałamy powstawaniu tzw. dzikich wysypisk, które niszczą naturalny krajobraz wokół nas, pogarszając jednocześnie jakość życia.

Wywóz odpadów wielkogabarytowych odbywa się zgodnie z przepisami obowiązującego prawa Unii Europejskiej i najwyższymi normami jakości. Jednocześnie jako firma posiadająca w swojej ofercie szeroki wachlarz usług, możemy zaproponować Państwu naprawdę atrakcyjne ceny, zależne od lokalizacji oraz ilości gabarytów do odebrania.

Pozbądźcie się zużytych lub niepotrzebnych sprzętów, korzystając z pomocy Alkom! Skontaktujcie się z nami i zamówcie wywóz gabarytów w dogodnym terminie.